Şimdi Alın Eylülde Ödemeye Başlayın

Şimdi Alın Eylülde Ödemeye Başlayın
31 Mayıs’a kadar, Ford Tourneo ve Transit Courier, Custom ve Transit Van’a 83.000 TL’ye, 14 ay vade 3 ay ödemesiz (12 taksit), %0 faiz fırsatıyla,1
Ford Transit Minibüs ve Kamyonet’e 115.000 TL’ye, 14 ay vade 3 ay ödemesiz (12 taksit), %0 faiz fırsatıyla,2
Ford Ranger ve Ford Connect’e 83.000 TL’ye, 14 ay vade 3 ay ödemesiz (12 taksit), %0 faiz fırsatıyla3sahip olun.

1 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli ticari araç satış kampanyası kapsamında aylık %0 kampanya faizi gerçek ve tüzel kişi tacirlerin, ticari amaçlı Transit Minibüs ve Transit Kamyonet model araçların alımlarının konu olduğu, 115.000 TL ve 14 ay vadeli Koç Finansman A.Ş. kredilerinde ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 9.583,33 TL'dir. Bu kredi tutarı, kampanya dahilinde bir kereye mahsus peşin olarak tahsil edilecek 1.230,25 TL kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edildiğinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,1700, yıllık toplam maliyet oranı %2,0085 dir. Kampanya 20 Nisan 2020 tarihine kadar geçerlidir. 3 ay taksit ertelemesi kapsamında ilk taksit tarihi 2020 Eylül ayı içerisinde olacaktır. Koç Finansman A.Ş.’nin kredi talebini değerlendirme, ek teminat isteme ve günün koşullarına göre kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. **Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar. İlanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. 


2 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli ticari araç satış kampanyası kapsamında aylık %0 kampanya faizi gerçek ve tüzel kişi tacirlerin, ticari amaçlı Tourneo / Transit Courier, Tourneo / Transit Custom ve Transit Van model araçların alımlarının konu olduğu, 83.000 TL ve 14 ay vadeli Koç Finansman A.Ş. kredilerinde

ve Her Şey Dahil Finans paketi kapsamında geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 6.916,67 TL'dir. Bu kredi tutarı, kampanya dahilinde bir kereye mahsus peşin olarak tahsil edilecek 894,25 TL kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edildiğinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,1700, yıllık toplam maliyet oranı %2,0231’dir. Kampanya 20 Nisan 2020 tarihine kadar geçerlidir. 3 ay taksit ertelemesi kapsamında ilk taksit tarihi 2020 Eylül ayı içerisinde olacaktır. Koç Finansman A.Ş.’nin kredi talebini değerlendirme, ek teminat isteme ve günün koşullarına göre kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. **Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar. İlanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.


3 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli ticari araç satış kampanyası kapsamında aylık %0 kampanya faizi gerçek ve tüzel kişi tacirlerin, ticari amaçlı Ford Connect model araçların alımlarının konu olduğu, 83.000 TL ve 14 ay vadeli Koç Finansman A.Ş. kredilerinde ve Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 6.916,67 TL'dir. Bu kredi tutarı, kampanya dahilinde bir kereye mahsus peşin olarak tahsil edilecek 894,25 TL kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edildiğinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,1700, yıllık toplam maliyet oranı %2,0231’dir. Kampanya 20 Nisan 2020 tarihine kadar geçerlidir. 3 ay taksit ertelemesi kapsamında ilk taksit tarihi 2020 Eylül ayı içerisinde olacaktır. Koç Finansman A.Ş.’nin kredi talebini değerlendirme, ek teminat isteme ve günün koşullarına göre kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. **Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar. İlanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.

Servis Randevusu

Bilgi Alın